Múdre rozhodovanie

Čo nové prinesie Apple?

19.2.2016

Fanúšikovia firmy Apple by si mali zapísať do kalendárov dátum 15. marca. Firma by tento deň mala zrejme predstaviť nový iPad a tiež menší iPhone.

Čo nové prinesie Apple?

Očakávaná je snáď aj nová generácia hodiniek Watch. Čo všetko ale firma v tento deň predstaví, zatiaľ vedia len v Cupertine.

 

Takmer isté sa zdá, že Apple v polovici marca predstaví nový iPhone so štvorpalcovým displejom. Bude teda rovnako veľký ako plastový iPhone 5c, jeho dizajn ale bude kovový. Nový menší iPhone by tak mal pripomínať skôr "šestkovú" radu telefónov od Applu. Nový malý telefón by mal mať výkonnejší procesor a samozrejmosťou bude podpora mobilných platieb.

Nový tablet iPad Air 3 ponúkne hlavne vylepšené reproduktory a možnosť pripojiť špeciálnu externú klávesnicu, teda vlastnosti, ktoré už má v súčasnosti veľký iPad Pro. Špekuluje sa tiež o LED blesku na zadnej strane.

Kým nový iPhone a iPad Air už môžeme považovať za istotu, čo sa týka hodiniek Watch, panujú medzi odborníkmi skôr len dohady. Niektorí síce špekulujú o novej generácii, realistickejšie odhady však hovoria iba o vylepšeniach existujúcej rady hodiniek a novom remienku alebo presnejšie povedané ťahu. Ako sa v hodinárskej brandži správne hovorí.

Ďalšie články
Partneri