Múdre rozhodovanie

Internet pre každého?

23.10.2015

Áno - úplne pre každého. A za najlepšie ceny.

Internet pre každého?


Špecifické skupiny užívateľov internetu majú vlastné potreby. Čo napríklad:


Gamers

Ak sedíte prilepení k obrazovke, na ktorej bez prestávky strieľate teroristami, pretekáte v nadupaných autách alebo sa mordujete s drakmi, je vám určite jasné, že bez kvalitného internetu to nepôjde. On-line hry a MMO tituly vyžadujú naozaj nonstop pripojenie, takže určite zabudnite na internet s dátovým limitom. Či už hráte na PC alebo notebooku, pevný internet to istí. S Wi-Fi modemom pokryjete celý byt, takže sa nemusíte báť, že by ste boli mimo dosahu. Tých pár levelov dáte ako nič.

 

Cestovatelia

Príroda je pre vás nenahraditeľná a z mestského ruchu vás už bolia uši? Fajn, vyrazte do hôr alebo do lesa, na road trip, alebo vyjdite na bicykli! Aby ste sa nestratili, rozhodne nezabudnite na internet do mobilu s poriadnou dávkou dát. GPS dokáže malý FUP limit zlikvidovať v priebehu niekoľkých kilometrov a zdieľanie vašich fotiek s nádhernými scenériami z výletu by bolo škoda premárniť, tak sa radšej poistite minimálne 2 GB dát. Raz zle zabočíte a ... poznáte to.

 

Hipster

Všetkých na Instagramu zaujímajú vaše fotky topánok a každodenné kávy, Vaši Facebook priatelia sa nemôžu dočkať ďalšieho filozofického statusu a Deezer má čo robiť, aby si zapamätal všetky tie báječné indie kapely, o ktorých nikto nikdy nepočul. Také radovánky na úrovni ale potrebujú veľa dát do vášho najnovšieho iPhonu, takže internet v mobile je nevyhnutnosťou. A keď už vyvalíte svoj Mac v kaviarni a oslníte ostatných žiariacim jablkom, ukážte, ako ste samostatní a pripojte sa na vlastný mobilný internet cez USB modem.

 

Mamičky

Malý zaspal a vy máte chvíľu čas pre seba. Hurá! Rýchlo zapojíte slúchadlá, pred seba postavíte opatrovateľku a už to ide - zvieratká na YouTube, vaše obľúbené pesničky, chat s ostatnými mamičkami, hľadanie receptov pre manžela (aby si pochutnal), hľadanie nových pletacích ihlíc, proste idylka. Pevný internet a vy ste nerozluční priatelia. Manžel sa vrátil zo šichty? "Miláčik, postaraj sa o malého," poviete a idete na záchod s mobilom v ruke. "Však on to hodinku zvládne," usmejete sa a pripojíte sa k internetu na mobile.

 

Nepatríte ani do jednej skupiny? Nevadí, aj pre vás sa niečo nájde. Tarifomat ponúka najvýhodnejšej ponuky internetu do mobilu, aj internetu mobilného. Použite našu kalkulačku a zistite, aký internet sa vám bude najviac hodiť!

 

Ďalšie články
Partneri