Múdre rozhodovanie

Najšialenejšie gadgety, ktoré sa skutočne predávajú

25.9.2015

Chcete strieľať soľou po muchách? Alebo písať na klávesnici poslepiačky? Žiadny problém...

Najšialenejšie gadgety, ktoré sa skutočne predávajú


Bug-a-salt

Ak už vás unavuje zabíjať muchy plácačkou, alebo vešať po dome mucholapky, možno by ste využili Bug-a-salt, čo je podivný vynález na zbavovanie sa dotieravého hmyzu. Bug-a-salt vyzerá ako vodná pištoľ, do ktorej sa však namiesto vody ako náplň používa soľ. Keď s ňou na muchu vystrelíte, zasiahne ju niekoľko zrniek soli, čím sa zabráni jej "rozmazaniu" a tým pádom nechceného neporiadku (pár zrniek soli je predsa len znesiteľnejších než anatómia muchy prilepenej na stene). Nočná mora všetkých slimákov tak s príchodom Bug-a-salt nadobudla galaktických rozmerov.

 

Vi-Band

"Máte hlavu? Tak toto budete chcieť vidieť ... "púta návštevníka stránok Vi-Band zaujímavý slogan. Vi-Band je totiž elastická čelenka so zabudovaným masážnym strojčekom, ktorú si jednoducho nasadíte na hlavu a spustíte. Podľa špecifikácií by čelenka mala simulovať masáž spánkov a čela. Čo o tom, masáž má rád každý a Vi-Band zrejme kde koho dokáže potešiť. Otázkou ale zostáva, koľko ľudí je ochotných s takýmto vynálezom vyjsť do spoločnosti, pretože je koncipovaný na outdoorové nosenie.


Klávesnica ThrewGrip

Omrzeli vás dotykové klávesnice? BlackBerry je pre vaše prsty príliš malé? Možná by sa vám hodila klávesnica ThrewGrip. Do nej totiž zasuniete svoj telefón a môžete si užívať klávesnicu o bežnej veľkosti. Má to ale háčik - klávesnica je totiž umiestnená vzadu a je rozdelená na dve časti, takže aby ste na nej vôbec dokázali písať, musíte najskôr cvičiť. Nezabudnite si k svojmu mobilu teda pribaliť ešte kufrík, do ktorého ThrewGrip vložíte!

 

Elektra

Elektra je zvláštny druh lepidla. A to veľmi špecifického lepidla - na umelé nechty! Géniovia, ktorí si nechali túto chemikáliu patentovať, chceli nájsť spôsob, ako ženám s nalepovacími nechtami umožniť ľahké ovládanie smartphonov. Výsledok? Vodivé lepidlo! Nedokážeme si predstaviť, ako sa asi píšu SMS špičkami nechtov, aj keď pre maľovacie aplikácie to môže byť istá výhoda.ChefJet

Cukrárne sú pasé, teraz frčia sladkosti vyrobené v 3D tlačiarni! ChefJet dokáže modelovať predmety zo zmesi na tvrdé cukríky, cukru, polevy alebo napríklad čokolády. Môžete si tak vytvárať čokoľvek vás napadne a nakoniec to zjesť - jednoducho rozprávka pre deti (a nočná mora pre zubára). A koľko že celý ten zázrak stojí? V prepočte len nejakých 5 000 €.

Ďalšie články
Partneri