Múdre rozhodovanie

Tarifomat blog

 • Facebook umožní posielanie peňazí medzi priateľmi

  7.4.2015
  Facebook umožní posielanie peňazí medzi priateľmi

  Po novom umožní posielanie peňazí medzi priateľmi. Najväčšia sociálna sieť sa tak chce vyhnúť nutnosti použitia aplikácií tretích strán, ako je napríklad PayPal. Používateľ Messengeru si tak jednoducho spáruje svoju platobnú kartu so svojím účtom a službu môže začať ihneď využívať.

  Prečítať článok
 • Najdivnejšie telefóny minulých rokov

  2.4.2015
  Najdivnejšie telefóny minulých rokov

  Pred desiatimi rokmi, kedy chytré telefóny boli výsadou skutočných znalcov a ich cenovka tomu zodpovedala, sa bežný používateľ mobilu musel uspokojiť s klasickými „hlúpymi“ telefónmi. Originalita bola v tomto prípade často otázkou osobného vkusu, a to nielen čo sa týka značky, ale tiež vzhľadu. Zatiaľ čo súčasnosť ukazuje praktickosť klasického designu ala „placka s displejom“, v minulosti predvádzali návrhári nových telefónov neskutočne extravagantné a vtipné kreácie, ktorých odvážnosť sa takmer vždy premietla do použiteľnosti. A tak sme sa mohli stretnúť s mobilmi za 1000 €, u ktorých len vytočenie čísla bolo otázkou správneho postupu v štýle pokus-omyl. Pripomeňte si tie najdivnejšie telefóny minulých rokov.

  Prečítať článok
 • Windows 10 tento rok

  25.3.2015
  Windows 10 tento rok

  S uvedením Windows 10 na trh v priebehu roku 2015 bude predstavená aj mobilná verzia tohoto operačného systému od amerického Microsoftu. Až doposiaľ bežal Windows na mobilnej platforme oddelene pod názvom Windows Phone, Windows 10 však prichádza s revolučným prvkom jednotného systému, ktorý bude na všetkých platformách rovnaký – vrátane napr. herní konzole Xbox.

  Prečítať článok
 • Google bude fungovať ako operátor

  23.3.2015
  Google bude fungovať ako operátor

  Zahraničný server The Information zverejnil správu, v ktorej informuje o zámere spoločnosti Google stať sa virtuálnym mobilným operátorom. Pre poskytovanie služieb bude využívať sieť Sprint, projekt je aktuálne v testovaní internými zamestnancami Google.

  Prečítať článok
 • O2 kúpil najbohatší Aziat na svete

  20.3.2015
  O2 kúpil najbohatší Aziat na svete

  Li Ka-šing a jeho konglomerát Hutchinson Whampoa Limited odkúpila od Španielskej telekomunikačnej spoločnosti Telefónica britskú divíziu O2. Predanie pod taktovku najbohatšieho Aziata sveta by sa malo udiať do konca júna 2016.

  Prečítať článok
Partneri